Ja i moje Apartamenty

Apartamenty przy Plaży powstały z miłości do Krynicy Morskiej, tego uroczego i wyjątkowego skrawka ziemii na Mierzei WIślanej, nad morzem Bałtyckim. Impulsem były rodzinne wakacje nad morzem w Krynicy Morskiej, gdzie znalezienie obiektu noclegowego dla rodziny z dziećmi stanowiło nielada wyzwanie.

Po powrocie z wakacji, zauroczona Krynicą Morską, ale nieco rozczarowana bazą noclegową zrobiłam pierwszy krok w kierunku realizacji swoich marzeń. Zakupiłam pierwszy z apartament w nowopowstałym obiekcie hotelowo – rekreacyjnym Continental w Krynicy Morskiej zlokalizowanym 100m od plaży i morza.

Moim celem było stworzenie miescja w którym dobrze czułyby się rodziny z dziećmi, stąd w apartamentach wiele jest udogodnień dla tej niezmiernie istotnej grupy klientów. Oczywiśce apartamenty są zaprojektowane i przemyślane tak, aby czuli się w nich dobrze wszyscy, którzy zechcą wypocząć w komfortowych warunkach i poczuciu zasłużonego luksusu.

Aktualnie do dyspozycji Gości oddaję dwanaści luksusowych i bogato wyposażonych apartamentów. Piękno przyrody, uroczy nadmorski klimat i komfortowe apartamenty blisko plaży i morza to gwarancja udanego wypoczynku.

Luksus to u nas Standard

Aneks Kuchenny
W pełni wyposażone aneksy kuchenne do samodzielnego przygotowywania pełnowartościowych posiłków.
Udogodnienia dla dzieci
Rozumiemy potrzeby najmłodszych. Nasze apartamenty mają szereg udogodnień specjalnie dla dzieci.
Multimedia
W każdym z naszych apartamentów dostępny jest internet Wi-Fi oraz telewizja.
Bezpieczeństwo
Obiekt strzeżony 24h/dobę. W każdym apartamencie indywidualny system alarmowy.

Nasz standard

Zobacz jaki standard przygotowaliśmy dla Ciebie.

Blisko plaży i morza

Zobacz gdzie są nasze apartamenty.