Nasze apartamenty znajdują się w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej. Położone są zaledwie 100m od plaży i morza. Taka lokalizacja sprawia, że wystarczy 5 minut aby znaleźć się na pięknej, szerokiej plaży.

Krynica Morska

Krynica Morska jest typową nadmorską miejscowością wypoczynkową, której atutem jest piękna, szeroka i pełna drobnego piasku plaża. Z całą pewnością jest to jedna z najładniejszych plaż nad Bałtykiem. To znane i cenione przez turystów miasto położone jest na Mierzei Wiślanej, wąskim pasku pasczystej wydmy (1-2km szerokości) biegnącej od Gdańska do Lochstedt w Federacji Rosyjskiej (obwód kaliningradzki).

ul. Przyjaźni 7

W Krynicy Morskiej, przy ulicy Przyjaźni 7, niedaleko Latarni Morskiej stoi okazały kompleks rekreacyjno – hotelowy Continental. W jego wnętrzach, na różnych piętrach, rozlokowane są nasze apartamenty. Ten stylowy budynek wyposażony jest w windę, która przewiezie Wasze bagaże. W podziemny praking odpocznie auto. Nie będzie Wam bardzo potrzebne bo wszędzie tu blisko. Od plaży dzieli Was tylko 100m, docenią to zwłaszcza dzieci.

Wybrane zdjęcia